Fal Bakmak

Fal Bak - Sarkaç Falı Bak

fallar


tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlarGizlilik politikasi

Tarot falı bakma

tarot falıma bak

Ücretsiz fal bak

 

 


  
Sarkaç falını sitemizde yayınlayarak bir ilki gerçekleştirmek istedik.Çok ama çok eski yıllar önce inşaat sektöründe kullanılan ve eğimin ölçülmesinde işe yarayan sarkaçı falcılar fal bakmak için kullanmışlar.Bizlerde neden sarkaç falı baktırmak istiyorum diyenler için sanal sarkaç falı oluşturmayalım dedik ve sizlerin beğenisine bu sayfamızı sunduk...

Sarkaç falıma bak bedava

Sarkaç falı eski zamanlarda bir nevi oyun niteliğinde kullanılan eğlenceli bir fal çeşitidir.Bu falda ipe bağlı bir nesne sallandırılarak dilenen dileğin ilerde gerçekleşip gerçekleşmeyeceği hakkında tahminde bulunma amaçlanmaktadır.

Fala başlamak için bir dilek tutup aşağıdaki sarkaca tıklayınızsarkaç falı

Sarkaç falınıza bakmak ve falınızı öğrenmek istiyorsanız lütfen yukarıda görünen sarkaç yardımı ile fal bakımını başlatınız.Sarkacınız nereyi gösteriyorsa falınızda o şekilde açılacaktır.Sarkaç falı bakmak için gerekli bilgiler verilmiştir.

 
Çok yeni olan bu fal çeşitinin yanı sıra diğer değişik fal türlerine de göz atabilir tümüne ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.Amacımız sizlere bir nevi eğlenceli dakikalar geçirterek ücretsiz ve bedava olarak hizmet sunabilmektir.


Sarkaç falıma bak - Ücretsiz sarkaç falı fal

 

Tüm haklari saklidir copyright (c) 2014 www.falbakmak.net
Bedava kahve fali bakma ve ücretsiz tarot fali