Fal Bakmak

Fal Bakma - Tarot Bak

fallar

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlarGizlilik politikasi

Tarot falı bakma

tarot falıma bak

Ücretsiz fal bak

 

 


  
Tarot falının nasıl açıldığı ve tarot falı kartlarının anlamlarını ayrıca öğrenmek isterseniz ilgili kategorilerine bakmanız yeterlidir.Ayrıca diğer fal bak bölümlerimizden sanal kahve falı, iskambil falı, zar falı ve bakla falına kadar bir çok fal çeşitine ücretsiz olarak bakabilir eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz...

Tarot falı bak

Açılan Kartlarınızın Anlamları
KILIÇ YEDILISI
Basardiginiz isler karsisinda fazlasiyla takdir alacaksiniz. Bu sizi simartmasin. Yeteneklisiniz ve aldiginz isleri basariyla sonlandiriyorsunuz. Ve olumlu kisilik yapiniz ve tavirlariniz sizi aranilan biri haline getiriyor.
SAVAŞ ARABASI
Bu kart kisinin kendine olan asiri güvenini asip, güç kullanimini abartmamasi yönünde uyarir. İleriye yönelik önemli bir adim attiginizin göstergesidir. Bu da size yeni bir kariyerin, kapilarini ardina kadar açtigini gösterir. Ancak bu dogru yolda bencillik etmemeniz gerektigini unutmamalisiniz. Baskalarinin empoze ettigi düsüncelerden kurtulup kendinize özgü dünya görüsü benimsemelisiniz. İstekleriniz ve duygulariniz arasindaki uçurumun yarattigi çeliskiyi kaldirarak, içinizdeki çeliskilere son vermelisiniz. Eski çevrenizden bir kopus süreci yasayacaksiniz. Bu belki de yeni bir iliskinin baslangici anlamina gelebilir. Bu eski aliskanliklarinizi silecek yeni bir olayin habercisi olabilir
TILSIM YEDILISI
Sizi maddi kayiplar bekliyor. Emeginizin karsiligini alamamakla karsi karsiyasiniz. Bu durumun yaratacagi olumsuzluk sagliginizi etkileyebilir.


Tekrar tarot falına baktırmak için veya tek kart tarot ile kelt tarot falı açılımlarını başlatmak için lütfen fal sitesi alan falbakmak.net adresimizin kategori bölümünü kullanmayı ihmal etmeyiniz.
 fal

 

Tüm haklari saklidir copyright (c) 2014 www.falbakmak.net
Bedava kahve fali bakma ve ücretsiz tarot fali